O firmie

Famero Meble spółka jawna jest firmą rodzinną i pokoleniową. Przedsiębiorstwo powstało w roku 1977 na bazie małego zakładu stolarskiego. Dzisiaj nieustannie inwestuje w nowe technologie, maszyny i rozwiązania, dzięki którym jest w stanie oddać w Państwa ręce jeszcze doskonalszy produkt.
Priorytetem firmy są meble, wykonane z litego drewna oraz oklein naturalnych. Charakteryzuje je wysoka jakość, bogate wzornictwo oraz klasyczna stylistyka.
Wieloletnie doświadczenie, nowoczesna technologia i znajomość najnowszych trendów we wzornictwie meblowym są najlepszą gwarancją satysfakcji naszych klientów w Polsce, Niemczech, Francji, Izraelu i Rosji.
Nasze meble upiększają również salony Pałacu Prezydenckiego oraz Ministerstwa Obrony Narodowej w Warszawie.


JAKOŚĆ

Meble Famero powstają ze starannie dobranych surowców, do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości drewno. Ze względu na wyjątkową trwałość i precyzyjne wykończenie nasze meble zdobią jadalnie, sypialnie i gabinety kolejnych pokoleń.


DOŚWIADCZENIE

Firma powstała w latach 70 na bazie małego zakładu stolarskiego zajmującego się produkcją szafek na buty. Zdobyte doświadczenie i zaufanie klientów pozwoliły na modernizację hali produkcyjnej, co przyczyniło się do rozszerzenia oferty o meble skrzyniowe. Dziś Przedsiębiorstwo stosuje zaawansowane technologie, a staranność rzemiosła pozwala oddać w Państwa ręce produkt doskonały.

TRADYCJA

Firma dysponuje wykwalifikowaną kadrą, której profesjonalizm i kompetencje pozwalają na tworzenie ciekawych rozwiązań gwarantujących wyjątkowość naszych produktów.


Famero meble Famero meble


  • Zapraszamy do odwiedzenia nas na
Famero Meble sp.j.
ul. Józefów 21
93-614 Łódź

Copyright © 2004-2020 Famero Meble - Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Łukasz Sobczyk