Stylowe meble drewniane

Stylowe meble drewniane nie tylko posiadają wymiar praktyczny jako szafy, szafki, stoły czy łóżka. Mają ozdabiać pomieszczenie oraz być wizytówką właścicieli. Dobrze pamiętamy PRLowskie meblościanki, które królowały w praktycznie każdym polskim domu. Dlatego tak wiele osób pragnie mieć meble ekskluzywne, robione na miarę i dostosowane do własnego gustu.

Famero jako producent mebli może zapewnić zindywidualizowane modele, jedyne w swoim rodzaju.

Projekt i realizacja mebli

Podpowiadamy, jaka kolorystyka drewna będzie najbardziej odpowiednia do Państwa wizji, dobieramy kształty, faktury i dodatki. Meble klasyczne czy meble w stylu skandynawskim? Jeśli ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta, zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.

Meble na wymiar

Jeśli chcecie Państwo na meble na wymiar, oczekujecie solidnego surowca oraz skrupulatnego wykonania. Proponujemy bukowe i dębowe meble, które charakteryzują się wysoką twardością, a co za tym idzie trwałością. Stylowe meble drewniane są odpowiednio zabezpieczane, aby mogły służyć przez długie lata. W każdy projekt wkładamy serce i doświadczenie, a nasze meble drewniane posiadają sporą renomę na rynku.

Stylowe meble drewniane
Meble drewniane dla firm

Meble drewniane dla firm

Również przy wyposażaniu biura lub pomieszczeń reprezentacyjnych w przedsiębiorstwie nie można zapominać o dobrym guście.

Dębowe meble gabinetowe wzmacniają pozytywny wizerunek firmy, jako solidnej i profesjonalnej. Biurka czy konferencyjne stoły stylowe tworzą atmosferę bliższą naturze, dzięki czemu praca jest efektywniejsza.

Zapraszamy do kontaktu

+48 501 579 627
p.przybysz@famero.pl

Współpracujemy z

  • Kuchnie blum na wymiar
  • Meble gamet
  • Meble Łódź krono
  • Kuchnie na wymiar Łódź pfleiderer
  • Meble z naturalnej okleiny Łódź
  • Meble z naturalnej okleiny Łódź
  • Meble z naturalnej okleiny Łódź

Dane kontaktowe

Famero Meble Sp.j. Bogdan Przybysz
ul. Józefów 21
93-614 Łódź

NIP:7290006930
REGON: 004281770
KRS: 0000418404

Copyright © 2004-2020 Famero Meble - Wszelkie prawa zastrzeżone.