Producent mebli kuchennych i mebli na wymiar Łódź

Famero Meble Sp.j. jest firmą rodzinną i pokoleniową. Przedsiębiorstwo powstało w roku 1977 na bazie małego zakładu stolarskiego. Dzisiaj nieustannie inwestuje w nowe technologie, maszyny i rozwiązania, dzięki którym jest w stanie oddać w Państwa ręce jeszcze doskonalszy produkt. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszyn, urządzeniom CNC, jesteśmy w stanie zapewnić wysoką precyzję oraz powtarzalność produktów. Posiadamy własną lakiernię, w której wykorzystujemy lakiery od najlepszych producentów.

Producent mebli kuchennych Łódź
Meble na wymiar Łódź
Meble Józefów Łódź

Nasza oferta

Jako polski producent mebli z Łodzi posiadamy bogatą ofertę mebli na wymiar dedykowanych dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Działamy na terenie całego kraju, a nasza fabryka mebli ulokowana jest w centrum Polski, w Łodzi. Aktualnie w naszej ofercie posiadamy:

Producent mebli kuchennych

Jedną z gałęzi naszej produkcji są nowoczesne meble kuchenne tworzone według indywidualnych projektów i dostosowane do wymiarów kuchni każdego klienta. Jako producent mebli kuchennych Łódź - Famero Meble, dokłada wszelkich starań, aby każde meble były wyjątkowe, solidne, trwałe oraz ergonomiczne. Do realizacji mebli wykorzystujemy najwyższej klasy materiały, nowoczesne systemy okuć oraz najlepsze lakiery.

Wieloletnie doświadczenie, nowoczesna technologia i znajomość najnowszych trendów we wzornictwie meblowym są najlepszą gwarancją satysfakcji naszych klientów w Polsce, Niemczech, Francji, Izraelu i Rosji.
Nasze meble upiększają również salony Pałacu Prezydenckiego oraz Ministerstwa Obrony Narodowej w Warszawie. Sprawdź nasze realizacje i przekonaj się o jakości naszych mebli.

Stawiamy na jakość

Meble Famero powstają ze starannie dobranych surowców, do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości drewno. Ze względu na wyjątkową trwałość i precyzyjne wykończenie nasze meble zdobią jadalnie, sypialnie i gabinety kolejnych pokoleń. Firma dysponuje wykwalifikowaną kadrą, której profesjonalizm i kompetencje pozwalają na tworzenie ciekawych rozwiązań gwarantujących wyjątkowość naszych produktów.

Historia - producent mebli Łódź

Firma powstała w latach 70 na bazie małego zakładu stolarskiego zajmującego się produkcją szafek na buty. Zdobyte doświadczenie i zaufanie klientów pozwoliły na modernizację hali produkcyjnej, co przyczyniło się do rozszerzenia oferty o meble skrzyniowe. Dziś Przedsiębiorstwo stosuje zaawansowane technologie, a staranność rzemiosła pozwala oddać w Państwa ręce produkt doskonały.

Fabryka mebli Łódź, ul. Józefów 21

Meble kuchenne Józefów Łódź

Miasto Łódź kiedyś było centrum przemysłu włókienniczego i filmowego, aktualnie jest to nowoczesne miasto, w którym posiadamy swoją siedzibę - ul. Józefów 21, 93-614 Łódź. Jesteśmy jednym z głównych producentów mebli na wymiar oraz producentów mebli kuchennych w łodzi. Nasze aspiracje i możliwości sięgają po za obszar naszego województwa, dlatego zapraszamy do kontaktu wszystkich klientów, dla których indywidualne podejście oraz jakość są najważniejsze.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Zachęcamy do spotkania, na którym doradzimy i pomożemy w doborze odpowiednich mebli.

+48 501 579 627
p.przybysz@famero.pl

Współpracujemy z

  • Kuchnie blum na wymiar
  • Meble na wymiar gamet
  • Meble na zamówienie Łódź krono
  • Kuchnie na wymiar Łódź pfleiderer
  • Meble z naturalnej okleiny Łódź
  • Meble kuchenne z forniru Łódź
  • Meble kuchenne z naturalnej okleiny Łódź

Dane kontaktowe

Famero Meble Sp.j. Bogdan Przybysz
ul. Józefów 21
93-614 Łódź

NIP:7290006930
REGON: 004281770
KRS: 0000418404


Copyright © 2004-2023 Famero Meble - Wszelkie prawa zastrzeżone.